admin/ октобар 9, 2013/ Огласна табла

 Преузми документ!acrobat-10-icon

Редни

број

Презиме и име наставника/учитеља

Допунска настава

дан и час

Додатна настава

дан и час

Секције

дан и час

Час ОС

дан и час

1.

Крсмановић Слободан

среда-међусмена

петак-међусмена

уторак 6. час

2.

Милутиновић Наташа

понедељак 5. час

петак 5. час

уторак 5. час

3.

Васић Весна

четвртак 5. час

среда 5. час

4.

Ивана Миливојевић

среда –међусмена

петак-међусмена

5.

Ђурић Ненад

петак-међусмена

среда-међусмена

6.

Ђуровић Дарко

уторак 6. час 5/6

уторак претчас 5/6

уторак 5. час

7.

Ђуровић Дарко

уторак 6. Час 5/1

четвртак- претчас

8.

Милошевић Ђорђевић Драгана

четвртак 5. час

9.

Јовашевић Биљана

сре 5.р, чет 6.р, пет 7.р 1300

пон 6.р, уто 7.р 1310,чет 5.р 6.час

10.

Тодоровић Марија

пон 7.р 1225-1330

11.

Миљковић Биљана

среда 1300-1400

12.

Станишић Батрић

понедељак 6. час 5. раз

13.

Станишић Батрић

петак 7. час 8. раз

14.

Пауновић Момчило

уторак 1310-1355

среда 1310-1355

15.

Дивац Маја

петак 5. час

понедељак 5.час

четвртак 5.час

16.

Пауновић Гордана

четвртак 1300-1345

17.

Ђорђевић Милан

понедељак 1300

 петак 1300-1400

18.

Маринковић Данијела

петак 1300-1400

уторак- претчас

19.

Ђаловић Душан

среда 1300-1345

четвртак 7.час

20.

Симовић Данијела

петак 7.час

21.

Остојић Весна

уторак 5.час

четвртак 5.час

понедељак 5.час

22.

Јовић Вера

уторак 5.час

четвртак 5.час

петак 5.час

23.

Милојевић Јасмина

среда 5.час

четвртак 5.час

24.

Станковић Јелена

четвртак 7.час

уторак 7.час

петак 1300-1400

25.

Милосављевић Сања

понедељак 7.час

уторак 6. и 7.час

петак 1300-1345

среда 7.час

26.

Милосављевић Сања

петак 7.час

27.

Милошевић Властимир

понедељак 7.час

петак 7.час

РАСПОРЕД ОДРЖАВАЊА ДОПУНСКЕ, ДОДАТНЕ НАСТАВЕ, СЕКЦИЈА И ЧАСА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНЕ

Редни

број

Презиме и име наставника/учитеља

Допунска настава

дан и час

Додатна настава

дан и час

Секције

дан и час

Час ОС

дан и час

28.

Ковачевић Гордана

понедељак-претчас

29.

Симић Нада

уторак 1300-1400

30.

Чолић Силвана

четвртак 5.час

уторак 5.час

среда 4.час

31.

Радовановић Милош

среда 7.час

32.

Милосављевић Горица

среда 1310-1355

чет, пон 1310-1355

петак 1310-1355

33.

Томић Ивана

 понедељак 
1310-1355
 среда
 1310-1355

петак 1310-1355

34.

Јанић Стојановић Слађана

уторак 6.час

среда 5.час

35.

Малишић Драгана

четвртак 5.час

петак 5.час

понедељак 6.час

среда 5.час

36

Вујасин Слађана

среда 5.час

уторак 5.час

понедељак 5.час

37.

Бајовић Славица

петак 1300-1400

уторак, среда

38.

Крсмановић Наташа

четвртак, петак 1300-1400

39.

Марковић Марија

четвртак 7.час

петак 7.час 8.разред

40.

Данас Ана

уторак претчас

четвртак претчас

41.

Данас Ана

среда 7.час

понедељак 7.час

42.

Младеновић Снежана

шетвртак претчас

43.

Тричковић Марија

уторак 5.час

среда 5.час

четвртак 5.час

понедељак 6.час

44.

Ђукић Славица

четвртак 1310-1355

свака 2.среда 1310-1355

петак, понедељак 1310-1355

45.

Ракић Јелена

уторак 3.час

четвртак 3.час

46.

Лукић Милица

среда 5.час

уторак 6.час

понедељак 5.час

петак 4.час

47.

Маринковић Оливера

петак 5.час

четвртак 5.час

понедељак 5.час

48.

Миленковић Сенка

четвртак 5.час

уторак 5.час

понедељак 5.час

49.

Павловић Љиљана

четвртак 5.час

среда 6.час

петак 5.час

уторак 5.час

50.

Талић Татјана

понедељак 5.час

петак 4.час

51.

Алексић Јелена

среда 5.час

52.

Аксентијевић Милена

среда 5.час

53.

Котлајић Татјана

уторак претчас 7.р

понедељак претчас 7.р

петак претчас/среда 7.час

54.

Котлајић Татјана

среда 7.час 8.р

петак 1230-1315 8.р

55.

Маринковић Аксић Данијела

петак 5.час

петак 6.час

петак 1300

РАСПОРЕД ОДРЖАВАЊА ДОПУНСКЕ, ДОДАТНЕ НАСТАВЕ, СЕКЦИЈА И ЧАЦА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНЕ

Редни

број

Презиме и име наставника/учитеља

Допунска настава

дан и час

Додатна настава

дан и час

Секције

дан и час

Час ОС

дан и час

56.

Ранитовић Михајловић Зорица

среда 1310-1355 6.р

понедељак 1310-1355

петак 6.час

уторак 6.час

57.

Милосављевић Наташа

понедељак 5.час

среда 5.час

петак 5.час

58.

Николић Марко

петак 6.час

петак 7.час

среда 1245

четвртак 7.час

59.

Антић Јелена

петак 6.час

петак 7.час

среда 1245

четвртак 7.час

60.

Живановић Зорица

пон, среда 1310-1355

петак 1310-1355

61.

Луковић Маја

уторак 5.час

62.

Николић Ленка

уторак 5.час

четвртак 5.час

четвртак 4.час

63.

Ђорђевић Ивана

четвртак 5.час

понедељак 5.час

уторак 5.час

64

Милошевић Марија

четвртак 1310-1355

понедељак 1310-1355

65.

66.

67.

68.

69.

70.

Директор школе

Миловановић Ненад