admin/ децембар 5, 2013/ Огласна табла

acrobat-10-icon

РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА
РЕДНИ БРОЈ ПРЕЗИМЕ И ИМЕ НАСТАВНИКА ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА ВРЕМЕ ПРИЈЕМА
1. СИЛВАНА ЧОЛИЋ 1-1 СРЕДА 2.ЧАС И ПЕТАК 1.ЧАС
2. ЈАСМИНА МИЛОЈЕВИЋ 1-2 СРЕДА 4.ЧАС
3. РАДА ВУКИЋЕВИЋ 1-3 СВАКИ ДАН ПРЕ И ПОСЛЕ ЧАСОВА
4. АЛЕКСИЋ ЈЕЛЕНА 1-4 УТОРАК 4.ЧАС “Б” СМЕНА ПРЕ ПОДНЕ
5. САВИЋ ВЕСНА 1-5 ПОНЕДЕЉАК 6.ЧАС
6. ОСТОЈИЋ ВЕСНА 1-6 ПОНЕДЕЉАК 6.ЧАС
7. ЂОРЂЕВИЋ ИВАНА 1-7 СВАКИ ДАН ПРЕ И ПОСЛЕ ЧАСОВА
8. ЛУКОВИЋ МАЈА 2-1 ЧЕТВРТАК  6.ЧАС
9. ВУЈАСИН СЛАЂАНА 2-2 ПОНЕДЕЉАК 4.ЧАС
10. РАНКОВИЋ ГОРДАНА 2-3 ЧЕТВРТАК ОД 14 И 30  ДО 15 И 15
11. МАРКОВИЋ СВЕТЛАНА 2-4 ЧЕТВРТАК ОД 14 И 30  ДО 15 И 15
12. МИЛУТИНОВИЋ НАТАША 2-5 СРЕДА 3. И  6.ЧАС
13. МИЛОШЕВИЋ-ЂОРЂЕВИЋ ДРАГАНА 2-6 ПОНЕДЕЉАК 6.ЧАС
14. ЈОВИЋ ВЕРА 3-1 ПОНЕДЕЉАК 3.ЧАС
15. МИЛОЈЕВИЋ ЕРИЋ ЈАСМИНА 3-2
16. МИЛЕНКОВИЋ СЕНКА 3-3 ПОНЕДЕЉАК 2.ЧАС
17. ТАЛИЋ ТАЊА 3-4 СВАКИ ДАН ПРЕ И ПОСЛЕ ЧАСОВА
18. МИЛОСАВЉЕВИЋ НАТАША 3-5 СВАКИ ДАН ПРЕ И ПОСЛЕ ЧАСОВА
19. МАРИНКОВИЋ ОЛИВЕРА 3-6 СРЕДА 3. ЧАС
20. ПАВЛОВИЋ ЉИЉАНА 4-1 ПЕТАК ПОСЛЕ 5.ЧАСА
21. МАЛИШИЋ ДРАГАНА 4-2 ПОНЕДЕЉАК 6.ЧАС
22. ТРИЧКОВИЋ МАРИЈА 4-3 УТОРАК 6.ЧАС
23. НИКОЛИЋ ЛЕНКА 4-4
24. ГЛИШИЋ АНА МАРИЈА 4-5 ПОНЕДЕЉАК 3.ЧАС
25. ЛУКИЋ МИЛИЦА 4-6 ПЕТАК ПРЕ И ПОСЛЕ ЧАСОВА
26. ЂАЛОВИЋ ДУШАН 5-1 ЧЕТВРТАК 1-6.ЧАСА
27. КРСМАНОВИЋ СЛОБОДАН 5-2 “А”УТОРАК,СРЕДА, ЧЕТВРТАК- ВЕЛИКИ ОДМОР “Б”УТОРАК И ЧЕТВРТАК- ВЕЛИКИ ОДМОР
28. ЂУКИЋ СЛАВИЦА 5-3 ПОНЕДЕЉАК, ПЕТАК-3.ЧАС
29. РАДОВАНОВИЋ МИЛОШ 5-4 ЧЕТВРТАК 1-6.ЧАСА
30. АНТИЋ ЈЕЛЕНА 5-5 СРЕДА-ВЕЛИКИ ОДМОР
31. ЂУРОВИЋ ДАРКО 5-6 УТОРАК, ЧЕТВРТАК-ВЕЛИКИ ОДМОР
32. ПАУНОВИЋ ГОРДАНА 6-1 СРЕДА 5.ЧАС, УТОРАК 3. И 4.ЧАС, ЧЕТВРТАК 4.ЧАС
33. МИХАЈЛОВИЋ-РАНИТОВИЋ ЗОРИЦА 6-2 ПОНЕДЕЉАК 5.ЧАС
34. СИМОВИЋ ДАНИЈЕЛА 6-3 ПЕТАК 4.ЧАС
35. МАРИНКОВИЋ ДАНИЈЕЛА 6-4 ПОНЕДЕЉАК, СРЕДА, ПЕТАК-ВЕЛИКИ ОДМОР
36. СИМИЋ НАДА 6-5 УТОРАК -ВЕЛИКИ ОДМОР
37. МИЛОСАВЉЕВИЋ ГОРИЦА 6-6 ПЕТАК 3.ЧАС
38. БАЈОВИЋ СЛАВИЦА 7-1 УТОРАК 1.ЧАС, ЧЕТВРТАК 4.ЧАС
39. ПАУНОВИЋ МОМЧИЛО 7-2 СРЕДА 4.ЧАС И ПЕТАК 3.ЧАС
40. МИЛОСАВЉЕВИЋ САЊА 7-3 ПОНЕДЕЉАК 1.И 4.ЧАС; СРЕДА 1. И 2.ЧАС
41. ИЛИЋ СНЕЖАНА 7-4 ПОНЕДЕЉАК 1.-6.ЧАСА
42. ТОМИЋ ИВАНА 7-5 ПЕТАК 6.ЧАС
43. НИКОЛИЋ МАРКО 7-6 ПЕТАК 4.ЧАС
44. МЛАДЕНОВИЋ СНЕЖАНА 8-1 УТОРАК-ВЕЛИКИ ОДМОР
45. ЂУРИЋ НЕНАД 8-2 ПОНЕДЕЉАК 13-14 Ч.
46. ГОРДАНА КОВАЧЕВИЋ СИМИЋ 8-3 ПОНЕДЕЉАК 2.ЧАС
47. МИЛИВОЈЕВИЋ ИВАНА 8-4 УТОРАК 4.ЧАС
48. КОТЛАЈИЋ ТАТЈАНА 8-5 СРЕДА 2.ЧАС
49. МАРКОВИЋ МАРИЈА ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК СРЕДА 5.ЧАС
50. МАРКОВИЋ НАДЕЖДА БИОЛОГИЈА ПОНЕДЕЉАК ПОСЛЕ 6.ЧАСА
51. АКСИЋ МАРИНКОВИЋ ДАНИЈЕЛА СРПСКИ ЈЕЗИК ПОНЕДЕЉАК 3.ЧАС
52. КРСМАНОВИЋ НАТАША ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ЧЕТВРТАК 6.ЧАС
53. НИКОЛИЋ МАГДАЛЕНА ЛИКОВНО ПОНЕДЕЉАК 5.ЧАС-“А”СМЕНА
54. ПАВИЋЕВИЋ МИЛИЈАНА ЛИКОВНО ПОНЕДЕЉАК 3.ЧАС
55. ЈОВАНОВИЋ ДУШАН МУЗИЧКО СРЕДА 12 И 30 – 13
56. МИЛОШЕВИЋ МАРИЈА НЕМАЧКИ  ЈЕЗИК СРЕДА 2.ЧАС
57. ЈОВАШЕВИЋ БИЉАНА СРПСКИ ЈЕЗИК СРЕДА -ВЕЛИКИ ОДМОР
58. МИЉКОВИЋ БИЉАНА ХЕМИЈА ЧЕТВРТАК 3.ЧАС “Б”СМЕНА
59. ТОДОРОВИЋ МАРИЈА ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ПОНЕДЕЉАК 2.ЧАС
60. СТОЈАНОВИЋ ЈАЊИЋ СЛАЂАНА МАТЕМАТИКА СРЕДА-ВЕЛИКИ ОДМОР
61. СТАНИШИЋ БАТРИЋ ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК УТОРАК 2.ЧАС
62. МИЛИВОЈЕВИЋ МАРКО НЕМАЧКИ  ЈЕЗИК СРЕДА 1.ЧАС “А”СМЕНА
63. ДАНАС АНА МАТЕМАТИКА СРЕДА 6.ЧАС
64. СИКИМИЋ ЈЕЛИЦА ХЕМИЈА СРЕДА 4.ЧАС И ПЕТАК 1.ЧАС
65. ДИВАЦ МАЈА ПЕТРОВАЦ ЧЕТВРТАК 6.ЧАС
66. МИЛАН ЂОРЂЕВИЋ ФИЗИКА ПЕТАК 13:10 ДО 14:50

(Распоред уредила гђа. Ивана Томић,проф.)